برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : یکشنبه ۰۰/۹/۱۴

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
مراقب آرامش و زیبایی منزل شما هستیم. فروشگاه های اینترنتی زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان

» فرش 1200 شانه گل برجسته کاشان

قیمت فرش 1200 شانه گل برجسته کاشان

فرش از ضروریات هر دکوراسیونی می باشد که می تواند به عنوان بهترین کفپوش به کار رود. فرش ها در دو نوع فرش دستباف و فرش ماشینی در تمام جهان شناخته می شوند. فرش ماشینی کاشان از دسته محصولات پرفروش در دنیا است که به دلیل ویژگی های منحصر به فرد توانسته است خریداران زیادی را به خود جلب کند. فرش ماشینی کاشان بیشترین صادرات را پس از صادرات نفتی دارد و نقش مهمی در اقتصاد جامعه ایفا می کند.

انواع فرش ماشینی کاشان شامل فرش های 500 شانه، فرش 700 شانه، فرش 1000 شانه، فرش 1200 شانه و فرش 1500 شانه است. در بازار فرش کسانی هستند که به دنبال فرش ماشینی ارزان و در عین حال شبیه به فرش دستباف باشد . تولید کنندگان فرش کاشان برای برآورده کردن نیاز این افراد دسته به تولید فرش های ماشینی شبه دستباف زده اند تا نیاز تمامی اقشار جامعه را بر طرف کنند.
تولید فرش های دستبافتگونه کاشان در دسته های فرش ماشینی 1000 شانه تراکم 3000، فرش 1200 شانه تراکم 3600 و فرش 1500 شانه تراکم 4500 توانسته است به مقدرا قابل توجهی در اقتصاد تاثیر گذار باشد زیرا این محصولات از متراکم ترین و پرشانه ترین فرش های ماشینی هستند و می توانند به عنوان جایگزین فرش دستباف محسوب شوند.
خصوصیات فرش های دستبافت گونه کاشان سبب شده تا لوکس پسندان و افراد مشکل پشند به جای خرید فرش های گران قیمت دستباف به فکر خرید قالی ماشینی دستباف نما کاشان بیافتند.

فرش ماشینی 1200 شانه کاشان
در میان انواع قالی ماشینی دستباف گونه کاشان، فرش ماشینی 1200 شانه از دسته های پرفروش و محبوب فرش است که با تراکم 3600 از با کیفیت و عالی ترین فرش های کاشان به شمار می رود. هر چند این قالی های ماشینی از فرش های 1500 شانه قدیمی تر هستند ولی به خاطر تنوع و ارزانی که دارند از رقبای جدی فرش 1500 شانه و فرش دستباف معرفی می شوند.

قالی ماشینی 1200 شانه، زیباترین و ظریف ترین طرح و نقشه های فرش ماشینی را دارند که در تولید آن ها از هشت رنگ طبیعی استفاده می شود.
شانه از کلمات مهم در توضیح فرش ماشینی است که خریدار را ملزم می کند تا به ظرافت و ریز بافتی فرش توجه کند. شانه تعداد رج شمار هر متر مربع فرش است و ریز بافتی فرش را تعیین می کند. در هر متر بافت عرضی فرش های 1200 شانه ماشینی تعداد 1200 گره زده شده است و برای هر متر طول فرش از تعداد 3600 گره استفاده می شود. وجود شانه و تراکم در فرش ماشینی 1200 دستبافگونه بسیار موثر و مهم است و می تواند قیمت و کیفیت فرش را تغییر دهد. ظرافت این فرش های ماشینی فشرده و ظریف به حدی زیاد است که عمدتا نقش اصلی تزیین منازل را دارند.

فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته
این قالی های لوکس ماشینی کاشان با پیشرفت تکنولوژی در نوع گل برجسته نیز تولید شده اند. فرش ماشینی دستبافتگونه 1200 شانه گل برجسته کاشان به دلیل طراحی منحصر به فردی که دارد از زیباترین فرش ها پس از فرش 1500 شانه است.
عمواما فرش های درجه یک گل برجسته کاشان به صورت تابلو فرش بافته می شوند و نقش مهمی در زینت بخشی فضاهای مختلف برعهده دارند. طرح های جدید فرش 1200 شانه گل برجسته تراکم بالای کاشان با رنگ زمینه آبی فیروزه ای و کرم ، گزینه ای مناسب برای فرش جهیزیه عروس هستند و می توانند بهترین جلوه را به جهیزیه و دکوراسیون خانه عروس ببخشند.

بافت این نوع فرش ماشینی با کیفیت نقش برجسته تنها در جنس الیاف و مرحله اهار با قالی های 1200 شانه ساده فرق دارد. الیافی مورد استفاده در فرش های گل برجسته ساده درجه یک از جنس اکریلیک است ولی فرش های گل برجسته هزار و دویست شانه علاوه بر نخ اکریلیک با نخ هایبالک نیز بافته می شوند. نخ تار و پود این فرش ها از جسن پنبه است که این الیاف فرش گل برجسته شیک را در برابر تاخوردگی و همچنین تغییر سایز مقاوم می کنند.

الیاف هایبالک قالی ماشینی گل برجسته کاشان باعث بالا رفتن درجه کیفی فرش و ضد حساسیت و عدم پرزدهی فرش می شوند. البته باید بدانیم الیاف فرش گل برجسته 1200 بسیار نازک هستند و به دلیل فرورفتگی هایی که در سطح فرش است احتمال پوسیدگی و آسیب در آن ها بیشتر می باشد. این مشکل از مهمترین معایب فرش گل برجسته 1200 شانه است که خریدار را ملزم به نگاهداری خاص از فرش می کند.

قالی ماشینی هایبالک گل برجسته 1200 شانه کاشان با نخ صد در صد اکریلیک هیت ست و تراکم 3600 گره بافت می شود و دارای نگاره های زیبایی فرش های اصیل دستباف می باشد.
نکته مهم در این محصولات علاوه بر زیاد بودن تراکم و شانه همان گره های برجسته فرش است که بیشترین نقش را در فروش و زیبایی فرش ایفا می کنند . علت برجسته شدن نخ هایبالک در قالی های گل برجسته ماشینی وجود دو تا سه نخ هایبالک هیت ست شده می باشد که در گذر از مرحله آهار به شکل برجستگی های در سطح فرش نمایان می شوند. ارتفاع نخ خاب فرش گل برجسته در قسمت های برجسته حدود نه میلی متر است که فرش را جز فرش های ماشینی نازک قرار داده است 

متراکم بودن الیاف فرش از دلایل ظرافت و نازکی فرش برجسته 1200 شانه است. وجود این تعداد گره طولی در فرش باعث شده که محدودیتی از نظر طرح و ابعاد در قالی برجسته وجود نداشته باشد و انواع نقوش اسلیمی و حیوانی در آن به کار روند. کاربرد اندازه های مختلف فرش 1200 شانه نقش برجسته درجه یک کاشان در محیط های مختلف متفاوت است و فرش با توجه به سایز های استانداردی چون شش متری گل برجسته، نه متری گل برجسته و دوازده متری گل برجسته در انواع فضاهابه کار خواهد رفت.

قیمت فرش 1200 شانه گل برجسته کاشان
قیمت گذاری این محصولات زیبا با توجه به سایز فرش گل برجسته، جنس نخ خاب فرش گل برجسته و برند آن است. قیمت ابعاد فرش های 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته کاشان بر اساس قیمت فرش 12 متری گل برجسته تعیین می شوند. برای محاسبه قیمت فرش با توجه به ابعاد دوازده متری ان می توان به این صورت محاسبه نمود.
فرش ماشینی 6 متری گل برجسته 1200 شانه کاشان قیمتی نصف فرش 12 متری گل برجسته دارد. هر چه سایز فرش بالاتر باشد گرانتر می شود پس سایز های سفارشی قالی ماشینی گل برجسته 1200 شانه نیز بسته به ابعاد آن ها قیمت گذاری خواهند شد.

فروشگاه اینترنتی فرش جهیزیه کاشان عرضه کننده مستقیم انواع طرح های قالی 1200 شانه گل برجسته دستبافتگونه کاشان از کارخانه است. قیمت تمامی طرح های فرش 1200 گل برجسته در این سایت قیمت مصوب کارخانه است و هیچ گونه واسطه و یا دلالی در این میان سود نمی برد.

جدیدین مدل فرش 1200 شانه گل برجسته ابریشم نما کاشان در این مرکز به صوورت انلاین و بدونو اسطه عرضه می شوند. در فروشگاه اینترنتی فرش جهیزیه کاشان انواع برندهای فرش گل برجسته چون: فرش گل برجسته 1200 شانه نگین مشهد، فرش گل برجسته قیطران و فرش گل برجسته ترک کاشان نیز با قیمت کارخانه برای مشتریانی که تمایل به خرید این برندها را دارند عرضه می شوند.

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه