برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : یکشنبه ۰۰/۹/۱۴

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
مراقب آرامش و زیبایی منزل شما هستیم. فروشگاه های اینترنتی زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان

» فرش های ارزان قیمت فانتزی برای آشپزخانه عروس

خرید فرش فانتزی آشپزخانه عروس

ویژگی فرش آشپزخانه عروس
فرش در دکوراسیون خانه عروس اهمیت زیادی دارد . فرش آشپزخانه عروس باید با رنگبندی موجود در دکوراسیون هماهنگ باشد . آشپزخانه از مکان های در منزل می باشد که به صورت روزانه در آن فعالیت داشته و بسیار سریع تر از جاهای دیگر کثیف می شود . پس بهتر است فرش اشپزخانه عروس را از رنگ های تیره انتخاب کنیم تا چرک تاب باشد و کمتر لکه را به نمایش بگذارد . برای خرید فرش اشپزخانه عروس با رنگ روشن باید فرش های فانتزی با طرح های شلوغ را خریداری نمود .
فرش های سبک و ارزان فانتزی از بهترین گزینه های انتخابی برای فرش اشپزخانه عروس می باشند زیرا هم قیمت مناسبی داشته و هم شست و شوی راحت تری دارند . فرش فانتزی آشپزخانه عروس را باید با توجه به متراژ آشپزخانه ، میزان نور آشپزخانه ، ابعاد آشپزخانه و سبک آشپزخانه خریداری کرد . قالی های ماشینی ارزان فانتزی با خاب کمتر و الیاف پلی استر رطوبت کمتری به خود جذب می کنند و دچار پوسیدگی نمی شوند . فرش های فانتزی معمولا با الیاف پلی استر ارزان و پلی پروپلین بافته می شود . این الیاف ضد حساسیت بوده و هیچ گونه پرزدهی ندارند .
طرح های قالی ارزان فانتزی برای آشپزخانه عروس با استفاده از اشکال هندسی مختلف مانند : لوزی ، مربع ، دایره ، چند گوشه و .... بافته می شود . طرح این قالی های زیبا و ارزان برگرفته از نقوش ساده و خلوت است .
فرشی ماشینی که برای اشپزخانه انتخاب می شود باید دارای پرزهای کوتاه باشد تا آلودگی در میان آن تجمع نکند . جنس فرش اشپزخانه عروس باید از مواد نرم و لطیف و همچنین با دوام انتخاب شود تا قابلیت شست و شو های مکرر را داشته باشد .
اگر دکوراسیون اشپزخانه عروس از نوع کلاسیک و مدرن است باید از فرش های ارزان فانتزی تک رنگ با الیاف برجسته استفاده کرد .
فرش ماشینی فانتزی سه بعدی از زیباترین فرش های آشپزخانه عروس است که جلوه ای خاص و بسیار زیبا در محیط ایجاد می کند . قالی فانتزی سه بعدی 500 شانه بوده و با تراکم 1000 بافته می شود . به هیمن دلیل این فرش ها بسیار نرم و لطیف هستند و پاخور راحتی دارند .

گلیم فرش فانتزی آشپزخانه نو عروس
بهترین انتخاب برای فرش آشپزخانه عروس ، استفاده از گلیم فرش فانتزی با رنگ و طرح زیبا است . گلیم فرش های فانتزی با ارتفاع نخ خاب کم و شست و شوی راحت می توانند گزینه ایده آلی برای فرش ارزان اشپزخانه عروس باشند . گلیم فرش های فانتزی ارزان در دو نوع گلیم جاجیم اشپزخانه و گلیم گبه اشپزخانه تولید می شوند . قیمت و کیفیت این فرش ها همتراز فرش های فانتزی درجه یک کاشان است .
گلیم گبه های فانتزی 500 شانه بوده و گلیم فرش های فانتزی 320 شانه هستند . گلیم گبه نوعی از گلیم است که پرز دارد و از وزن بالاتریبرخوردار است . گبه های فانتزی دارای رنگ های روشن و گرم هستند و به اسانی با دکوراسیون اشپزخانه عروس ست می شوند . این فرش های ارزان و با کیفیت در دو نوع فرش گبه فانتزی و فرش گبه عشایری تولید شده و زیبایی خاصی به دکور اشپزخانه عروس می بخشند . نو عروسانی که به دنبال فرش های فانتزی ارزان هستند می توانند انواع فرش فانتزی گبه را خریداری نمایند .
قالی های فانتزی گبه به سبب داشتن تراکم عرضی 320 و تراکم طولی 1400 در برابر تردد و آلودگی مقاوم بوده و از این لحاظ می تواند بهترین فرش برای اشپزخانه عروس باشند .
قالی شنل از زیر مجموعه های فرش فانتزی ارزان قیمت کاشان است که نه به سفتی گلیم فرش هاست و نه نرمی فرش شگی را دارد . این محصولات حالت مخملی دارند و بسیار نرم و لطیف هستند . تنوع رنگبندی این محصولات باعث شده تا تمامی خانواده ها تمایل به خرید این قالی های زبیا برای جهیزیه نو عروس خود داشته باشند .
قالی ماشینی شگی از دیگر فرش های ارزان قیمت فانتزی بازار است . این قالی های ارزان زیبا به صورت تک رنگ بافته می شوند و می توانند جذابیت دکوراسیون اشپزخانه عروس را دو چندان نمایند . انواع فرش فانتزی شگی در رنگ های با دامی ، بژ ، نقره ای و سفید برای اشپزخانه عروس وجود دارد . زیباترین فرش های شگی اشپزخانه عروس با تراکم عرضی 500 و تراکم طولی 1000 تولید می شوند .
قالی ماشینی فانتزی فریز ، فرشی بدون پرز و بسیار فشرده است که از لحاظ ظاهری شباهت زیادی به گلیم فرش های ارزان فانتزی دارد . نرمی و دوام بالای این فرش های فانتزی زیبا سبب شده که این محصولات برای مکان های پر رفت و امد خانه عروس به خصوص فرش اشپزخانه عروس مناسب باشند . این محصولات در انواع طرح و رنگ تولید می شوند و می توانند با توجه به سبک و رنگ آشپزخانه عروس انتخابی خاص باشند .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه