برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۹۹/۶/۲۸

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» چند اصل مهم برای بهترین چیدمان فرش جهیزیه

راهنمای کامل خرید فرش جهیزیه

اغلب مردم امروزه براي خريد وسائل منزل خود وقت زيادي را مي گذارند تا از بهترين اجناس و با کيفيت ترين و بهترين آن را در فروشگاه ها و بازار ها انتخاب کرده براي خانه خود بخرند . اين وسائل شامل همه چيز خانه از جمله مبلمان ، ست نهار خوري ، لوازم آشپزخانه و هم چنين سرويس اتاق خواب ها مي باشد و يکي از مهم ترين اين لوازم که خيلي ها به انتخاب آن براي ست شدنش با دکوراسيون خانه اهميت مي دهند ، فرش است . فرش يکي از ملزومات مهم خانه است که زيبايي آن را چندين برابر مي کنند .
فرش يکي از وسايلي است که بيشتر تازه عروس و داماد ها در انتخاب آن براي خانه خود دقت فراواني مي کنند چرا که مي خواهند با دکوراسيون منزلشان کاملا تطابق داشته باشد که يکي از مهم ترين انتخاب فرش خريد فرش جهيزيه براي منزل عروس و داماد است .


رعايت اصول انتخاب فرش براي منزل
همانطور که گفتيم فرش يکي از مهم ترين عناصر دکوراسيون داخلي براي منزل است . هر طرح و نقشي از فرش ها براي يک قسمتي از منزل مناسب هستند ، مثلا فرشي که براي پذيرايي انتخاب مي کنيم با فرشي که براي اتاق خواب ها انتخاي مي کنيم از نظر جنس و طرح و هم چنين رنگ ها و ابعاد فرش متفاوت خواهد بود ، پس بايد دقت شود فرشي که انتخاب مي کنيم براي کدام از قسمت خانه است .
هر نوعي از فرش حال و هواي خاصي را به منزل مي دهد مثلا فرش ها با طرح و رنگ تيره اندازه خانه را کوچکتر و حال و هواي گرمي به خانه مي دهد اما در مقابل فرش هايي با طرح و رنگ روشن حال و هواي خانه را سرد و اندازه خانه را بزرگتر ار آن چه که هست نشان مي دهد .
 فرش هاي دستبافت ايراني  که يک اثر هنري از فرش هاي ايراني است براي منزل هاي ايراني نيز مناسب است و هم ماندگاري بيشتري دارد اما قيمت آنها چندين برابر فرش هاي ماشيني مي باشد .
در ادامه به برخي است شگرد ها و اصولي که براي انتخاب فرش و فرش جهيزيه براي خانه تازه عروس ها مي توانيم زيبايي خانه خود را چند برابر کنيم مي پردازيم :
زمان انتخاب فرش
اولين نکته هنگان خريد فرش اين است که چه زماني فرش را مي خواهيم بخريم . اگرقصد خريد جهيزيه يا تغيير کلي دکوراسيون خانه داريد بهتر است که ابتدا فرش خود را متناسب با اندازه خانه و اتاق ها انتخاب کنيد چرا که ست کردن و هماهنگ کردن لوازم ديگر منزل با فرش کار شما را خيلي راحت و آسان تر مي کند که در اين صورت از قبل سبک خانه خود را تعيين مي کنيد . حتي باتوجه به اين که طرح و رنگ فرش خود را انتخاب کرده ايد مي توانيد المان هاي خانه را به نسبت به دکور خانه خود اضافه و يا کم کنيد .
انتخاب طرح فرش
امروزه فرش ها در طرح ها و نقش هاي بسياري زيادي بافته مي شود که شما عزيزان بايد قبل از خريد تصميم بگيريد که چه نوع طرحي را براي منزل خود مي پسنديد .
•    اگر فردي هستيد که به فضاهاي مدرن علاقه داريد بهتر است فرش هايي که طرحي مدرن و معمولا با نقشه هاي ساده تري زده مي شوند را انتخاب کنيد .
•    اگر به طرح هاي سنتي علاقه دارد بهتر است فرش هايي که با طرح هاي سنتي و قديمي بافته مي شود انتخاب کنيد . اين نوع فرش ها به منزل فضاي سنتي و حال و هواي گرمي مي دهد .
•    اگر مبلمان منزلتان پر نقش و نگار است بهتر است فرش هايي را که طرح ساده تري دارند را انتخاب کنيد چرا که اگر هم فرش و هم مبل هردو نقشه شلوغي داشته باشند فضاي خانه را خفه مي کند اما در مقابل اگر مبلمان ساده اي داريد فرش هايي را انتخاب کنيد که نقشه بيشتري داشته باشد زيرا فضاي خانه زيباتر مي شود با توجه به اينکه تناقض خاصي به وجود مي آورد .
انتخاب جنس فرش
فرش ها در جنس هاي مختلفي بافته و توليد مي شود . فرش هاي ماشيني اغلب در جنس هاي آکريليک ، پلي استر و پلي پروپيلن و يا ترکيبي از اين مدل هستند . هر يک از اين جنس ها ويژگي هاي مخصوص به خود را دارد .
از لحاظ دوام و ماندگاري و حفظ شکل ظاهري شکل فرش معمولا جنس آکريليک هيت ست شده از بهترين جنس ها محسوب مي شوند . فرش هايي که از جنس پلي پروپيلن هستند قابليت رنگ پذيري بسيار بالايي دارند و به همين علت تنوع رنگ در اين نمونه از فرش ها بسيار بالاست . فرش هايي که از جنس الياف آن از پلي استر يا ابريشم مصنوعي هستند تنوع رنگي دارند و هم چنين پرزدهي کمتري نسبت به ديگر جنس هاي فرش دارند .
فرش هاي دستباف نيز به دو دسته از جنس ابريشمي و جنس پشمي تقسيم بندي مي شوند .
•    فرش هاي ابريشمي اصولا بافت ريزتر با ظرافت تر و لطيف تر و طبعا با قيمت بالاتري نسبت به فرش هاي پشمي به فروش مي رسد .
افرادي که مي خواهند جهیزيه بسيار سنگين بدهند معمولا جنس فرش جهيزيه خود را از جنس ابريشم انتخاب مي کنند .
•    فرش هاي پشمي را مي توان با همان زيبايي خاصي که در فرش هاي ابريشمي هست اما با قيمت ارزان تر تهيه کرد .
فرش پشمي از جمله فرش هايي است که مناسب براي فرش هاي جهيزيه براي عروس و داماد هاست چرا که هم زيبا است و هم از قيمت مناسبي دارد .
امروزه اغلب فرش هايي که براي جهيزيه انتخاب مي کنند فرش هايي با تراکم و شانه بالا و با طرح و نقش ظريف که اکثرا هم رنگ فرش جهيزيه را متناسب با رنگ مبلمان منزل انتخاب مي کنند تا زيبايي خانه چند برابر شود .
شرکت فرش کاشان يکي از شرکت هايي است که در زمينه توليد فرش در طي اين چند سال فعاليت داشته است که يکي از معتبر ترين شرکت هاي فرش کاشان مي باشد . تنوع فرش در شرکت فرش کاشان زياد است که شما خريداران مي توانيد فرش مورد علاقه خود را در اين شرکت ببينيد و انتخاب کنيد .
شرکت فرش کاشان امکان خريد فرش را براي شما عزيزان بسيار راحت کرده است زيرا هم به صورت اينترنتي مي توانيد فرش سفارش دهيد و هم به صورت حضوري مي توانيد فرش خود را بخريد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه